Кіану Рівза помітили на зйомках нового фільму

Кіану перекусив разом із колегами по фільму. Серед них був і режисер картини Азіз Ансарі, який зіграє у стрічці одну з ролей.

59-річний американський актор Кіану Рівз і його 41-річний колега і партнер по знімальному майданчику фільму «Удача» Сет Роген, були помічені за поїданням тако з Азізом Ансарі і Кеке Палмер у перервах між зйомками в Голлівуді.

Кіану мав невимушений вигляд у гавайській сорочці, поверх якої накинув бежеву куртку з безліччю кишень. Образ він завершив парою вузьких штанів і білими високими кросівками Converse.

Роген був у різнокольоровій куртці на блискавці на сорочці-поло і вільних темно-синіх штанах.

До Рівза і його колеги приєдналися режисер Азіз Ансарі, який також з’явиться у фільмі, і Кеке Палмер.

Робота над картиною «Удача» почалася у квітні минулого року. За даними Variety, Ансарі написав сценарій проєкту і виступає одним із його продюсерів.

Деталі сюжету, а також імена персонажів наразі не розголошуються громадськості.

Глава Lionsgate Motion Picture Group Джо Дрейк зробив заяву, в якій висловив свій ентузіазм з приводу проекту.

«Нам справді пощастило з цим фільмом. Нам подобається сценарій, і ми твердо віримо в Азіза як у виконавця, так і в режисера. Коли ви додасте до цього Сета і Кіану — двох неймовірних талантів світового рівня — у головних ролях разом з Азізом, цей фільм може стати для нас особливим. Ми швидко розпочали реалізацію цього проєкту, щойно він став доступним», — сказав він.