Кіану Рівз та його Формула-1: стала відома дата виходу нового серіалу

Зірка фільмів «Матриця» і «Джон Вік» та великий шанувальник Формули-1 Кіану Рівз виступить виконавчим продюсером та ведучим у документальному серіалі стрімінгового сервісу Disney+ про знаменитий тріумф команди Brawn GP.

Документальний серіал із чотирьох частин буде присвячений керуючому директору Формули-1 Россу Брауну. У 2009 році він купив команду Honda, перейменував її в Brawn GP і призвів до двох безпрецедентних чемпіонських перемог.

За словами Кіану Рівза, було чудово дізнатися більше про те, що відбувалося у Формулі-1 у 2009 році. Цей світ завжди був екстраординарним, але у рік, коли виграв Brawn GP, сталося щось особливе.

Так, ми намагаємося розповісти дивовижну, чудову історію. Коли я вперше її почув, я був вражений. Мені її розповів друг-продюсер, який колись працював на Росса Брауна, і ми вирішили перенести її на екрани,

поділився Кіану.

На глядачів очікують інтерв’ю з самим Россом Брауном та чемпіоном світу 2009 Дженсоном Баттоном з напарником Рубенсом Баррікело. Також свою версію розкажуть з точки зору тодішніх конкурентів — Кристіана Хорнера, керівника команди Red Bull.