Каньє Вест уперше вибачився перед євреями

Раніше репер дозволяв собі скандальні антисемітські висловлювання і демонстрував неповагу до євреїв.

46-річний американський репер Каньє Вест, який оскандалився своїми антисемітськими висловами і втратив через це низку вигідних контрактів з модними брендами, раптово вирішив покаятися і на своїй сторінці в Instagram опублікував послання на івриті, адресоване євреям, у якому попросив вибачення за минулі витівки.

“Я щиро перепрошую перед єврейською громадою за будь-який ненавмисний спалах гніву, викликаний моїми словами або діями. У мене не було наміру завдати болю або принизити, і я глибоко шкодую про будь-який біль, який я міг заподіяти. Я маю намір почати із себе і винести уроки з цього досвіду, щоб забезпечити більшу чутливість і розуміння Більшого в майбутньому. Ваше прощення важливе для мене, і я маю намір виправити ситуацію і сприяти єдності”, — ідеться в повідомленні.

За кілька годин до вибачень Веста ізраїльський боєць ММА Хаїм Гозалі заявив, що він відповідальний за розміщення імені репера Golddigger на ракеті ЦАХАЛу, що прямувала в Сектор Гази. Ветеран ізраїльської армії опублікував в X фотографію снаряда, на якому було видно слова “Каньє Вест, що летить у Газу, Хаїм Гозалі” на ракеті.

“@kanyewest, ти не любиш нас, євреїв”. Значить, ти нам теж не подобаєшся!!!” — підписав він пост.