Каньє Вест і Б’янка Сенсорі взяли паузу у відносинах

46-річний американський репер Каньє Вест та його 28-річна дружина, архітектор-дизайнер Б’янка Сенсорі взяли перерву у відносинах через поведінку музиканта.

За інформацією видання, сім’я Б’янки благала її залишити Каньє, адже його поведінка була “контролюючою”. Репер ввів перелік правил для Сенсорі, яких вона мала дотримуватися у відносинах з ним, включаючи їжу та одяг.

Інсайдер каже, що Б’янка зараз в Австралії. Вона залишилася там після того, як її сім’я намагалася розплющити очі на стосунки з Вестом.

“Її родина ніколи не була його шанувальником, і її близькі сумнівалися, чи правильним рішенням було вийти заміж за нього”, – додав співрозмовник The Sun.

За словами джерела, перерву у відносинах пара взяла ще з середини жовтня, і зараз вона зосереджена лише на музиці. Він дуже хоче випустити новий альбом.

“З ним дуже складно бути поруч і працювати, і Б’янка була однією з найтерплячіших людей, яким колись доводилося мати справу з ним. Вона вся була про Каньє”, – сказав інсайдер.

Видання пише, що Каньє Вест був набагато щасливішим і зосередженим, коли вона була поруч. Інсайдер також упевнений, що Б’янка повернеться до нього перед презентацією нового альбому.

“Їй подобається такий спосіб життя, але я думаю, що очевидно, що її сім’я та друзі воліли б, щоб вона цього не робила. Чесно кажучи, схоже, що він не надто хвилюється про це, і зараз зосереджений тільки на музиці», – пише The Sun.