Фільми жахів на реальних подіях: відтворення страху та реальності

Дізнайтеся про фільми жахів на реальних подіях, які відтворюють страшні історії, що сталися насправді. Ознайомтеся з топ-8 фільмами жахів на реальних подіях та дізнайтеся, чи можливо звільнитися від жахів після перегляду таких фільмів.

Топ-8 фільмів жахів на реальних подіях

1. “Позбав нас від лукавого” (2014)

Цей фільм заснований на історії Еда та Лоррейн Воррен, які досліджували найстрашніші приклади паранормальних явищ. Фільм розповідає про їхній досвід з диявольським опікуном у дому родини Перрон.

2. “Закляття” (2013)

Цей фільм заснований на історії Ед та Лоррейн Воррен, які досліджували найстрашніші приклади паранормальних явищ. Фільм розповідає про їхній досвід з родиною Перрон, яка стикається з диявольською присутністю в їхньому домі.

3. “247 градусів за Фаренгейтом” (2011)

Цей фільм заснований на історії тілафілії та садо-мазохізму, які призвели до смерті молодої дівчини. Фільм розповідає про те, як група друзів потрапляє в гарячу сауну, яка починає збільшувати температуру, і як вони намагаються вижити.

4. “Обряд” (2011)

Цей фільм заснований на реальних подіях, які сталися в Італії. Фільм розповідає про те, як молодий священик намагається розслідувати чиєсь зникнення під час виконання обряду екзорцизму.

5. “Вінчестер. Будинок, який збудували примари” (2018)

Цей фільм заснований на історії будинку Вінчестер, який був збудований з метою захисту від примар. Фільм розповідає про те, як вдова Сара Вінчестер продовжує будівництво будинку незважаючи на свої власні демони та примари.

6. “Я плюю на ваші могили” (2010)

Цей фільм заснований на реальних подіях, які сталися в Луїзіані. Фільм розповідає про те, як група підлітків вирішує викрасти гроші з могили легендарного музиканта. Але їхній план починає йти не за лаштунками, коли вони виявляються втягнуті в божевільну гонитву за виживанням.

7. “Привиди у Коннектикуті” (2009)

Цей фільм заснований на реальних подіях, які сталися в Коннектикуті. Фільм розповідає про те, як родина переїжджає до нового будинку, де стикається з паранормальними явищами та привидами. Вони починають досліджувати історію будинку та розуміють, що їхній дім не той, за який вони його брали.

8. “За межею страху” (2007)

Цей фільм заснований на реальних подіях, які сталися з наркоманом Ароном Ралстоном. Фільм розповідає про те, як він застряг у глечику каньйону та змушений використовувати свої навички виживання, щоб вижити.