Джордж Клуні поділився неочікуваними подробицями життя Меттью Перрі

Клуні розповів, що Метью Перрі з дитинства мріяв знятися в ситкомі, але це не зробило його щасливим.

Американський актор і режисер Джордж Клуні поділився несподіваними подробицями життя свого покійного друга Метью Перрі. Про це повідомляє видання People.

Під час промо свого нового фільму Хлопці в човні 62-річний продюсер зазначив, що був свідком боротьби Перрі із залежністю, коли дует знімався в серіалах NBC Швидка допомога і Друзі.

“Я знав Метта, коли йому було 16 років. Раніше ми разом грали в теніс. Він приблизно на 10 років молодший за мене. І він був чудовою, веселою, кумедною дитиною”, – сказав він.

Водночас Джордж Клуні додав, що незважаючи на те що покійний актор мріяв отримати роль у популярному телешоу, він не був щасливим під час зйомок у серіалі Друзі в якому зіграв Чендлера Бінга.

Оскільки Швидка допомога Клуні і Друзі знімалися “пліч-о-пліч” на одному і тому ж знімальному майданчику NBC, пара часто бачила один одного. Швидка допомога виходила в ефір з 1994 по 2009 рік, а Друзі – з 1994 по 2004 рік. У 1995 році Клуні навіть знявся як гість в епізоді легендарного ситкому.

“Спостерігати за тим, як це відбувається на майданчику – ми були у Warner Brothers, ми були там поруч один з одним – було важко дивитися, тому що ми не знали, що з ним відбувається. Ми просто знали, що він незадоволений, і я поняття не мав, що він робить. Приймає по 12 таблеток вікодину на день. Це нагадування про те, що успіх, гроші і таке інше не приносять вам автоматично щастя”, – сказав Клуні і резюмував: “Ви маєте бути задоволені собою і своїм життям”.