Анджеліна Джолі розповіла, що у неї виникли проблеми зі здоров’ям на тлі розлучення

Анджеліна Джолі розповіла про свої минулі ускладнення зі здоров’ям, пов’язані з паралічем Белла, які вперше з’явилися на тлі розлучення із Бредом Піттом.

Деталі

У новому інтерв’ю виданню Wall Street Journal Джолі відверто розповіла про те, як розрив негативно вплинув на її самопочуття, сказавши:

Мій організм дуже сильно реагує на стрес. Рівень цукру в крові то підвищується, то падає. За шість місяців до розлучення в мене раптово виник параліч Белла.

Хоча Джолі не стала заглиблюватися у тему свого діагнозу, вона сказала, що почувається “пригніченою в ці дні”, додавши:

Я не відчуваю, що я була сама собою протягом десятиліття, певним чином. У що я не хочу вникати.

Параліч Белла – це найрозповсюдженіша форма паралічу лицевого нерва. Механізми виникнення та розвитку цього захворювання невідомі.

В іншому місці інтерв’ю Джолі розповіла про своє бажання переїхати з Лос-Анджелеса, щоб проводити більше часу вдома в Камбоджі. Актриса розповіла:

Це частина того, що сталося після мого розлучення. Я втратила можливість жити й подорожувати так само вільно. Я переїду, коли зможу. Я виросла у досить малому місці. З усіх місць у світі Голлівуд не є здоровим місцем. Тож ви прагнете автентичності.

Нагадаємо, що раніше у мережі розгорівся скандал, тому що син Бреда Пітта назвав батька “придурком світового класу”. Це дуже засмутило зірку.