Розкачайте машину до оргазму

Секс в автомобілі відноситься до швидких варіантів, коли немає іншого місця або дуже хочеться. Акробатичні трюки в салоні чи просторий капот – залежить від погодних умов та уподобань. Головне – не робити це на ходу і не стати порнозірками інтернету.

 

Зайнятися сексом в машині можна за кілька секунд і не дати встигнути випаруватися романтиці. Раз – пасажирське крісло відсувається назад до упору. Два – спинка відкидається максимально назад. Три – долаєте бар’єр у вигляді ручника…

Він
– Мені подобається займатися сексом в машині. Мені весело і це лоскоче нерви – від голови до самих п’ят. Секс у машині дає мені змогу поєднати моїх улюблених лялечок: машину й коханку. Головне, щоб місцина була нелюдною. Бо мені якось стукали в скло з пропозицією допомогти… Заздрісно, мабуть, стало, – говорить 28-річний менеджер Станіслав. – Це неймовірно зручно, у мене «універсал», якщо відкинути задні сидіння, виходить майже повноцінне ложе. Ні голова, ні ноги нікуди не впираються, у бік не впивається важіль коробки передач. Все просто супер!
Якщо автомобіль не такий великий – акробатичний секс майже гарантовано. Наприклад, коли вона сідає посередині заднього сидіння і чекає, чи зможе партнер поміститися в дірку між передніми кріслами.
– Я якось приїхав додому зі слідами долонь на задньому склі. Довго довелося пояснювати дружині, що це мої клієнти там щось чудили, доки я крутив «баранку». Зробила вигляд, що повірила, – каже 24-річний таксист Андрій. – З психологічної точки зору секс у машині – це круто, це екстрим, відчуваєш себе мужиком. Але, чесно кажучи, незручно.

Вона
– Я намагалася сісти зверху, на чоловіка, коли він сидів за кермом. Перебиралася через ручник, зачепилась каблуком, а потім ще й сіла на клаксон. Потім кілька разів гепнулась головою об дах. Весь романтичний настрій як вітром здуло, – каже 34-річна Галина. – Але, якщо зважити на те, що вдома двоє дітей в однокімнатній квартирі, то це хороший вихід.
Рівність партнерів по-автомобільному – це коли обом важко. Що стосується вибору поз, тут політ фантазії може досягти грандіозного розмаху. Напиши про це хоч сто томів, все одно знайдеться той, хто скаже: «А я ще ось так викрутився!» Профі автосексу здатні примоститися бочком навіть поперек переднього сидіння.
– Оральні ласки на високій швидкості – це драйвово, але небезпечно. Якось ми так ледь не перекинулися, коли він втратив контроль. Добре, що дорога була польова і жодного авто поблизу, – розповідає сорокарічна Алла.

Коментар спеціаліста
– Секс у машині відноситься до швидких варіантів сексу. І, як і будь-який інший вид сексу, має свої плюси і мінуси. До плюсів можна віднести наявність відносно м’яких сидінь, не треба витрачатися на атрибути романтики – банальні свічки, квіти, вечерю, досить якоїсь пляшки і одноразового посуду. Можна включити свою фантазію і активно урізноманітнити процес – у машині, на машині, поруч з машиною… І найголовніше: так найшвидше можна позбутися партнера чи партнерші – просто привезти, куди їм потрібно, або до маршрутки. Мінусів менше – мало місця, неможливо розслабитися, весь час треба контролювати навколишню місцевість. А ще – можливість простудитися або набрати кліщів, відсутність благ цивілізації. Зате є шанс стати зіркою інтернету, тому що у найбезлюдніших місцях у самий невідповідний момент з’являються люди. Є такий анекдот в тему: приходить на прийом до гінеколога перелякана вагітна дама. Лікар їй каже: «Сідайте на крісло». Дама питає: «Як сідати?». Лікар: «Як зачинали, так і сідайте». Миє руки, повертається і з жахом запитує: «Це де ж так зачинають?» Дама: «В «Запорожці»…

 

По материалам 20minut.ua

Залишити відповідь

Share via