Пісочна анімація

Тепер у будь-якого охочого є можливість на своє свято замовити унікальний номер пісочного шоу, так як студія «SandStorm» пропонує своїм клієнтом замовити пісочну анімацію. Виконується номер досвідченим художником, а тому вдається побачити як крупинки піску перетворюються на справжні картини, а зображені полотна в результаті переростають в анімаційний ролик, що розповідає історію однієї людини, сім’ї або цілої компанії.

Особливості пісочного шоу

Сьогодні дуже популярно стало запрошувати на своє свято різноманітних артистів, які здатні здивувати і зацікавити публіку. Але найчастіше на всіх заходах вони виконують приблизно однакову програму, а ось якщо є бажання знайти щось по-справжньому індивідуальне і неповторне, то рекомендуємо звернути увагу на пісочне шоу. Суть даного номера полягає в тому, що на світловому полотні створюються з піску різноманітні картини і образи, які зливаються в загальний сюжет. Вибираються і обумовлюються всі виконані зображення заздалегідь із замовником. Завдяки цьому кожен номер виходить індивідуальним, адже він розповідає події певної людини або пари.

Пісочна анімація створюється під певну музику, а тому номер можна зробити динамічним, захоплюючим, зворушливим або романтичним. Доречна дана програма буде на будь-якому заході, але найцікавіше виглядає пісочне шоу на весіллі або річниці. Так як за допомогою картин, зображеним художником, можна розповісти цілу історію про закохану пару.

Види пісочної анімації

Пропонується на вибір два варіанти:

  1. створення малюнка в режимі реального часу, коли майстер з усім обладнанням приїжджає на місце проведення заходу і на очах у публіки створити картини з піску;
  2. виконання анімаційного ролика, в ході якого художником будуть створюватися пейзажі і портрети, такий варіант буде надано замовнику, і він зможе відтворити його на будь-якому пристрої.

Перший варіант стане підходящим для будь-якого організованого свята, так як в результаті вдасться не тільки створити цікавий анімаційний фільм, але і розважити і здивувати всю публіку. Крім того, по завершенню номери, проводиться майстер-клас, а тому спробувати малювати на піску зможе будь-хто.

Другий варіант буде ідеальним, коли потрібно привітати родичів або друзів, які проживають далеко. Можете не сумніватися, що таке привітання неодмінно здивує і зворушить до глибини душі.

Замовити пісочну анімацію

Щоб все пройшло ідеально і без запинок, замовляти новомодну послугу варто тільки у справжніх професіоналів. Проведення пісочної анімації є досить новим напрямком, але, незважаючи на це майстри студії SandStorm вже володіють чималим досвідом в проведенні подібних виступів, а тому зможуть по-справжньому прикрасити свято і зробити його незабутнім.