Лікувально-оздоровчий комплекс «Ріксос Прикарпаття» у м. Трускавець

Лікування у санаторіях Трускавця проводиться за допомогою мінеральної води та різноманітних фізіотерапевтичних процедур. Прикарпаття славиться своїми бюветами з корисною водою типу «Нафтуся» та інші. Санаторії курорта Трускавець приймають гостей зі всієї Європи.

Одним з таких санаторно-оздоровчих комплексів є «Ріксос Прикарпаття». Він розташований у мальовничому куточку міста. Тут можна відпочити вдалині від міської метушні та оздоровити свій організм. Санаторій «Ріксос» у Трускавці був побудований у 2005 році, але й досі виглядає дуже гарно.

Медичний центр санаторію «Ріксос Прикарпаття»

У медичному центрі «Ріксос Прикарпаття» є різноманітні відділення. Це діагностична лабораторія, лікувальний центр, відділення реабілітації, лучової терапії та естетичної медицини. Пацієнтам пропонуються такі послуги.

  • Лікування по системі Майера. Це унікальна програма для детоксикації організму. Вона була розроблена лікарем з Австрії, Ф.К. Майером та чудово відновлює роботу органів й очищує тканини.
  • Програма комплексної діагностики. Це різноманітні аналізи та дослідження за допомогою апаратів. Комплекс підбирається індивідуально, згідно з особливостями та потребами кожного пацієнта. Після проходження усіх аналізів видаються результати та рекомендації лікаря.
  • Реабілітаційні методики. Сюди входять фізіотерапевтичні процедури, масаж та інші заходи. Лікар підбирає комплекс для реабілітації відповідно до кожної потреби.
  • Естетична медицина. Це комплекс сучасних методик для оздоровлення та укріплення стану шкіри, волосся та нігтів.
  • Бальнеотерапія. Кожному пацієнту призначається індивідуальний курс бальнеотерапії з використанням мінеральної води типу «Моршинська», «Нафтуся» та інших.

Також відвідувачі можуть скористатися інгаляціями з настоями карпатських трав, озокеритолікуванням та іншими послугами

Умови проживання у курортному комплексі «Ріксос Прикарпаття»

Лікувально-реабілітаційний комплекс «Ріксос» у Трускавці має 359 зручних номерів. З вікон відкриваються мальовничі краєвиди на Карпатські гори та міський парк. Гості можуть розміститися у бюджетних номерах або кімнатах класу «Люкс» та «Апартаменти».

Ціна залежить від категорії номеру та кількості осіб, що проживають. Є наступні тарифи:

  • зі сніданком – пропонується сніданок за системою «Шведський стіл»;
  • напівпансіон –пропонується сніданок, обід або вечеря за системою «Шведський стіл»;
  • повний пансіон – харчування включене у вартість путівки;
  • курортний тариф – діє при проживанні у санаторії понад сім діб.

Можна замовити екскурсію, квіти у номер, забронювати квитки, скористатися камерами схову, викликати няню та інше.

Харчування та розваги у санаторії «Ріксос Прикарпаття»

На території працює два ресторани, у яких пропонуються різноманітні смачні страви. Є можливість замовити дієтичне меню. Гості можуть відпочити у СПА-центр або скористатися послугами спортзалу та саун.

У конференц-залі можна провести ділову зустріч або презентацію. Любителі активного відпочинку можуть узяти в оренду велосипеди або відвідати розважальний центр. Також працює дитяча кімната з атракціонами.

Share via