Зустріч Порошенка і Трампа: як Путіну втруть ніс

.Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом має розвіяти побоювання американців про те, що надаючи Україні летальну зброю, вони лише розпалять конфлікт на сході України

Таку думку журналісту Politeka висловив екс-міністр закордонний справ Володимир Огризко.

«Нині для України найактуальнішими є питання військово-політичної та військово-технічної співпраці з США. Сподіваюся, під час зустрічі з Трампом у Порошенка буде достатньо аргументів, щоб переконати американського президента надати Україні летальну зброю, яка відіграватиме роль стримуючого фактора на сході України та стане елементом посилення тиску на Російську Федерацію».

Дипломат наголосив, що треба розвіяти побоювання американців, що надаючи Україні зброю, Сполучені Штати, мовляв, можуть розпалювати конфлікт.

«Про це говорить російська пропаганда, яка хоче тримати ситуацію у нинішньому стані. Кремль хоче залишати потенціал для нападу на Україну, маючи зараз певну перевагу в озброєнні. Якщо в України будуть адекватні засоби стримування, така авантюра навряд чи відбудеться. Тому, це перше й ключове питання на яке ми максимально швидко маємо отримати позитивну відповідь», – заявив Огризко.