Прикордонники виявили «посвідчення» бійця батальйону російсько-терористичних військ «Сомалі»

unnamedГромадянина, який може бути причетним до діяльності російсько-терористичних військ на тимчасово окупованій території на сході України, виявили прикордонники в КПВВ «Майорське», що на лінії розмежування.

Українець прямував з непідконтрольної українській владі території сьогодні зранку автомобілем «Хюндай». Під час перевірки автівки спільною оглядовою групою у складі прикордонників Краматорського загону та представників фіскальної служби, в бардачку було виявлено посвідчення бійця батальйону «Сомалі». Представники даного незаконного збройного формування беруть участь у боях на сході України на стороні російських найманців. «Документ» був виданий на ім’я невідомої жінки та підписаний Толстих М.С., який є більш відомий під прізвиськом Гіві.

Водій, 58-річний житель м. Макіївка, пояснив, що транспортний засіб до цього нібито перебував у тимчасовому користуванні іншої особи, яка і могла залишити це посвідчення в автомобілі.

Наразі чоловіка передано співробітникам СБУ. На даний момент тривають фільтраційні заходи для з’ясування всіх обставин.

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗМІ АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA