Новий план Путіна на Донбасі: кум Суркова вводить війська в Луганськ

В окупованому Луганську відбувається переворот, метою якого є приєднання «ЛНР» до «ДНР»

Про це російським ЗМІ повідомляють джерела в силових структурах «ЛНР».

«Приїхали донецькі хлопці. Корнет діє за погодженням з ними. Мета – злити Плотницького і приєднати Луганську республіку до Донецької. Буде єдина республіка зі столицею в Донецьку», – сказано в повідомленні.

Місцеві жителі розповідають, що всі підходи до будівлі «адміністрації» ватажка “ЛНР” Ігоря Плотницького перекриті бойовиками, які підкоряються екс-«голові» «МВС ЛНР» Ігоря Корнету.

«Формально Плотницькому ще повинні підкорятися народна міліція, тобто армія, і МГБ, в якій теж працює кількасот працівників. Але на вулицях їх не видно», – розповів городянин.

Донецькі ЗМІ пишуть, що сьогодні з «ДНР» до Луганська вирушили бойовики «республіканської охорони» Олександра Захарченка. До «ЛНР» спорядили сім вантажівок, два повних автобуса і три БТР.

Повідомляється, що бойовики з «ДНР» вже прибули до Луганська. У самому місті в центрі чути стрілянину з автоматів. На дахах будівель розташувалися снайпери.

Відзначимо, що ватажок «ДНР» Захарченко доводиться родичем помічнику російського президента Владиславу Суркову. ЗМІ повідомляли, що Сурков хрестив сина Захарченка, який народився два роки тому.