Бойовики наживаються на жителях Донбасу, які мають проблеми зі здоров’ям

Подробиці повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, там відзначають, що поглиблення бюджетних проблем в РФ призводить до скорочення обсягів фінансування, яке виділяють на утримання тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. У свою чергу, це істотно впливає на якість медичного обслуговування в регіонах – воно погіршується. Крім того, поширюються інфекційні захворювання, наприклад, туберкульоз.

При цьому місцева влада намагається скористатися цією ситуацією з метою власного збагачення. За даними розвідки, так звана “адміністрація” Горлівки ввела обов’язковий платний медичний огляд населення, вартість якого становить 300 рублів. Процедура є обов’язковою умовою для отримання мешканцями міста грошової допомоги.

Крім того, на проблеми зі здоров’ям населення наживаються і представники військово-медичних установ противника. Так, російський персонал військового госпіталю, який дислокується в Лутугинському районі, здійснює щоденне списання медичних препаратів на фіктивних хворих. Далі препарати продають через аптечні мережі тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, в ніч на 11 вересня кілька диверсійних груп намагалися оточити підрозділ 58-ї мотопіхотної бригади. Терористи спробували наблизитися за двома напрямами, але військовослужбовці відігнали їх дозволеною мінських угодами зброєю.