За висновком судового медика причиною смерті є наскрізне поранення серця

9 років позбавлення волі – таке покарання призначив Крижопільський районний суд міста Вінниці 33-річному жителю одного з сіл району, який напередодні новорічних свят вбив свого тестя. У момент скоєння злочину чоловік знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

30 грудня минулого року близько 22.00 до Крижопільського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 32-річного жителя одного з сіл району про те, що він щойно за місцем власного проживання кухонним ножем наніс смертельний удар у грудну клітину своєму тестю. Від ножового поранення 52-річний чоловік помер за лічені хвилини. За висновком судового медика причиною смерті є наскрізне поранення серця. Заявник повідомив, що вони з тестем, після розпиття спиртних напоїв, розпочали гру у карти. Під час гри між ними виникла сварка. Аби довести, що правда все ж таки на його боці, молодший з чоловіків схопився за ножа.

Обидва чоловіки раніше мали проблеми із Законом і відбували покарання у місцях позбавлення волі.

Дев’ять років позбавлення волі – таку кару призначив суд підсудному, визнавши його винним у скоєнні злочинну, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Для підсудного це вже восьма судимість.

Ірина Добровольська

СЗГ УМВС України у Вінницькій області

Залишити відповідь

Share via