За опір працівникові правоохоронного органу та умисне заподіяння йому тілесних ушкоджень засуджено двох вінничан

Вироком Ленінського районного суду м. Вінниці за опір працівникові правоохоронного органу та умисне заподіяння йому тілесних ушкоджень під час виконання ним службових обов’язків засуджено двох вінничан. Двоє товаришів в стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи в приміщенні піцерії, вчинили злісний опір працівнику Державної служби охорони, який прибув на виклик працівників закладу та намагався їх вгамувати.
29 вересня 2010 року, двоє чоловіків близько п’ятої години вечора в стані алкогольного сп’яніння зайшли в піцерію, що розташована в одному з торгівельних центрів міста Вінниці. Їх зухвала й непристойна поведінка по відношенню до клієнтів і персоналу змусила співробітників закладу викликати охорону. На місце події прибули співробітники УДСО, під охороною яких знаходиться даний об’єкт. Один з охоронників, який перший зайшов у приміщення піцерії, зробив чоловікам зауваження і попросив покинути заклад. За це сп’янілі клієнти почали наносити йому удари по голові. Заспокоїти дебоширів змогли лише кайданки.

Співробітник служби охорони з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до нейрохірургічного відділення міської клінічної лікарні. У нього лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

Нещодавно Ленінський районний суд м. Вінниці визнав підсудних винними у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.342 та ч.2 ст.345 Кримінального кодексу України – опір працівникові правоохоронного органу та умисне заподіяння йому тілесних ушкоджень під час виконання ним службових обов’язків. Зловмисники отримали по три роки позбавлення волі. При цьому до одного з засуджених суд застосував іспитовий термін три роки. Другий з чоловіків у 2007 році був засуджений за розбій та знаходився на іспитовому терміні. За сукупністю вироків з врахуванням не відбутої частини попереднього покарання чоловік отримав п’ять років та три місяці позбавлення волі.

Ірина Добровольська

СЗГ УМВС України у Вінницькій області

Залишити відповідь

Share via