Вокзал у Вінниці “замінували”

В понеділок, дев’ятого квітня, о 20.26 в міліцію зателефонував невідомий і повідомив про замінування залізничного вокзалу. Поки правохоронці шукали бомбу — вінничани запізнювались на електричку.

 

Вже приблизно за п’ять-сім хвилин — вхід і вихід із вокзалу з обох боків (з Центрального входу та з входу з боку Тяжилова) заблокували правоохоронці.
“Розміновувати” вокзал приїхала спецмашина вибухотехнічної лабораторії, два пожежних авто та декілька авто міліції.
Вінничани, які прибули на вокзал, змушені були чекати потяг чи електричку біля вокзалу. На перших хвилинах “блокади” пасажирів навіть не пускали через підземний перехід на потяги. Особливо “суворими” виявились правоохоронці, які охороняли вхід з боку Тяжилова.
– В мене зараз електричка на Жмеринку приїжджає, – проситься щоб його пропустили Юрій Семенюк. – Я з роботи повертаюся. А завтра знову у Вінницю.
В останню хвилину правоохоронці все-таки змінюють суворість на милість, пропускають хлопця, і він встигає запригнути в вагон.
А от інша мешканка Жмеринки, яка також працює у Вінниці, цю електричку пропустила.
– Що мені тепер робити, ночувати тут чи що, – плачучи, каже жінка. – Завтра вранці знову на роботу. А тут поки допиталась, як пройти — вже запізнилася.
Хоча, по-великому рахунку — міліцейське “окільцьовування” дало збій. І тільки завдало клопоту тим, хто погано орієнтується на залізниці. Люди, які роблять це краще, замість того щоб сперечатись з правоохоронцями,  “мовчки” обходили їх по колії через декілька десятків метрів в бік.
Через “замінування” потяги та електрички в дорозі не затримували. Усі вони приходили вчасно. Правда, деякий час усі вони прибували тільки на третю платформу. До того часу уже відкрили перехід і людей пропускали через нього: тільки по квитках, за декілька хвилин до прибуття потягу.
– Їду в Львів. Боюся, чи потраплю на потрібний перон чи ні, – каже Валентина Налужна. Через хвилину до групи людей виходить працівниця вокзалу і радить усім, хто на ужгородський потяг, іти на третю платформу, щоб не запізнитися.
– Спочатку правоохоронці перевірили підземний перехід і нічого там не знайшли. Тож людей пустили через нього до дальніх колій, на які прибувають потяги, – повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Вінницької міськради Олег Парфілов о 21.35. – Зараз працівники вибухотехнічної служби проводять обшук самого вокзалу. Думаю, ще трохи і закінчать. Як правило, для того щоб оглянути приміщення такої площі, потрібно до двох годин часу.
І дійсно, уже о 21.45 потяги почали прибувати до інших платформ. “Блокада” була знята. Про бомбу — ні слова….

 

По материалам 20minut.ua

Залишити відповідь

Share via