Виявлено 8 фактів незаконного зберігання наркотиків та психотропних речовин

Упродовж минулиї доби до УМВС України у Вінницькій області надійшло 28 заяв про злочини. З них 22 розкрито «по гарячих слідах».

Скоєно 13 крадіжок, з них в 7 встановлені підозрювані особи, також скоєно та розкрито 1 погабування.

Крадіжка. 8 серпня до 2-го відділу міліції звернувся 27-річний житель м. Вінниця про те, що в нічний час з його квартири, малознайома дівчина, шляхом вільного доступу викрала гаманець в якому знаходились гроші в сумі 1 500 грн та ключі від квартири. За підозрою у вчинені злочину працівники міліції затримали 40-річну жительку с. Якушинці. Підозрювана доставлено до райвідділу.

Виявлено 1 факт незаконного зберігання зброї та боєприпасів. 8 серпня в ході проведення профілактичних заходів працівниками Іллінецького райвідділу міліції в селі Жорнище, у домогосподарстві 45-річного місцевого жителя виявлено та вилучено саморобний пристрій для стрільби шротом. Незаконна знахідка направлена на дослідження в НДЕКЦ при УМВС.

Виявлено 8 фактів незаконного зберігання наркотиків та психотропних речовин

У скоєнні шахрайства обгрунтовано підозрюється 1 особа.

На території Вінницької області сталося 2 дорожньо-транспортні пригоди, в результаті якої 1 особа з тілесними ушкодженнями госпіталізована, 1 особа загинула на місці пригоди.Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA