Вихованці Тульчинської школи-інтернату-ліцею стали призерами міжнародного футбольного турніру в Норвегії

Представляючи Україну на міжнародному турнірі з футболу MTG United For Peace серед дітей віком 12-14 років, позбавлених батьківської турботи, спортсмени Тульчинської школи-інтернату-ліцею, обігравши у своїй групі представників Росії, Латвії, Угорщини та Румунії, здобули третю сходинку у змаганнях.
Серед команд 14 країн світу — Швеції, Норвегії, Данії, Естонії, Латвії, Литви, Болгарії, Румунії, Гани, Чехії, Великобританії, Угорщини та Росії, Україна вперше прийняла участь у цьому турнірі. Вихованці Тульчинської школи-інтернату-ліцею показали себе однією з найсильніших команд турніру: в результаті пропустивши тільки 1 м’яч, який став вирішальним на шляху до перемоги.
Окрім ігор між країнами, проводився турнір змішаних команд, сформованих з дітей кожної держави-учасниці. Це дало можливість маленьким футболістам, які не стали призерами в командному заліку, відчути себе переможцями у змішаних іграх. І що найголовніше — швидко спрацюватися в команді, де немає єдиної мови спілкування.
Після дитячого турніру юні спортсмени стали глядачами професійних матчів між ветеранами футболу збірних Німеччини, Англії, Норвегії, Швеції та Данії. А по звершенню футбольних поєдинків мали змогу зробити фото на пам’ять з відомими футболістами, серед яких: Тоні Вудкок, Джиммі Картер, Вівіан Андерсон та інші.
Окрім того, для юних спортсменів була організована розважальна програма з різноманітними іграми та екскурсія до Нобелівського Центру Миру.

Управління у справах преси та інформації (vin.gov.ua)Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA