Віртуальні послуги від податкової служби сільським громадам

Нещодавно в читальному залі Хмільницької районної бібліотеки відбулось засідання “круглого столу” на тему надання безкоштовної правової допомоги територіальним громадам сіл учасників проекту “Бібліоміст”. Даний захід організований громадською організацією “Право” за участі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, Хмільницької РДА, районної ради, сільських голів, управління юстиції та Хмільницької ОДПІ за сприяння Міжнародного фонду “Відродження”.

Передбачається надання правової допомоги громадянам у сільських громадах сіл Вишенька, Лозна, Скаржинці, Соколова з використанням новітніх способів поширення інформації мережею Інтернет. Своєрідними “модераторами” даної справи на селі стануть сільські бібліотекарі, які будуть сприяти громадянам у вирішенні правових питань.

Фахівці Хмільницької ОДПІ презентували учасникам „круглого столу” сайт ДПС України з його можливостями надання консультацій громадянам Інформаційно-довідковим департаментом ДПС України, доступу до публічної інформації, ознайомили з податковими сервісами ДПС України та повідомили про відкриття Центру обслуговування платників податків. Відтепер отримати консультацію в далекому селі можна буде і мережею Інтернет, а також надати звітність підприємцям в електронному вигляді, отримавши безкоштовний цифровий підпис в податковій інспекції.

За ініціативи ГО “Право” фахівцями відповідних служб буде проведено спеціальне навчання з головами сільських рад, бібліотекарями з питань отримання навичок правового виховання з використанням мережі Інтернет.

Хмільницька ОДПІДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA