Вінницькі працівники Держслужби охорони затримали шахрая

В Вінниці працівники Державної служби охорони затримали 23-річного мешканця обласного центру, який перебував у розшуку. У поле зоре правоохоронців він потрапив після того, як з нецензурною лайкою накинувся на одного з відвідувачів місцевого закладу швидкого харчування.

Близько дванадцятої години дня на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони міста Вінниці надійшов сигнал «тривога» з закладу швидкого харчування, що перебуває під охороною. На місце пригоди одразу прибув наряд групи затримання ДСО. Як з’ясувалося, причиною виклику стали хуліганські дії одного з відвідувачів.

23-річний вінничанин, повертаючись додому після посиденьок із друзями, зайшовши у кафе. Але замість того, щоб замовити собі щось, молодик нецензурно висловлювався на адресу відвідувачів кафе. Адміністратор закладу одразу ж натиснув кнопку тривожної сигналізації. За лічені хвилини Держохоронці затримали хулігана.

Юнака доставили до 2-го відділу міліції м. Вінниці, де з’ясувалося, що він був судимим та тривалий час перебуває у розшуку за підозрою у скоєнні правопорушення за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

За даним фактом проводиться перевірка.

Віктор Ловіцький

УДСО при УМВС України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *