Вінницькі працівники Держслужби охорони затримали шахрая

В Вінниці працівники Державної служби охорони затримали 23-річного мешканця обласного центру, який перебував у розшуку. У поле зоре правоохоронців він потрапив після того, як з нецензурною лайкою накинувся на одного з відвідувачів місцевого закладу швидкого харчування.

Близько дванадцятої години дня на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони міста Вінниці надійшов сигнал «тривога» з закладу швидкого харчування, що перебуває під охороною. На місце пригоди одразу прибув наряд групи затримання ДСО. Як з’ясувалося, причиною виклику стали хуліганські дії одного з відвідувачів.

23-річний вінничанин, повертаючись додому після посиденьок із друзями, зайшовши у кафе. Але замість того, щоб замовити собі щось, молодик нецензурно висловлювався на адресу відвідувачів кафе. Адміністратор закладу одразу ж натиснув кнопку тривожної сигналізації. За лічені хвилини Держохоронці затримали хулігана.

Юнака доставили до 2-го відділу міліції м. Вінниці, де з’ясувалося, що він був судимим та тривалий час перебуває у розшуку за підозрою у скоєнні правопорушення за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

За даним фактом проводиться перевірка.

Віктор Ловіцький

УДСО при УМВС України

Добавить комментарий