Вінничанин Олексій зловив ДАІшника без документів

— Чому на дорогу виходять даїшники без документів? – запитує вінничанин Олексій. Минулої неділі, 26 лютого він зняв «кліп» на відеореєстратор та виклав його в інтернет 

Зупинили водія на вулиці Пирогова нібито за те, що він під час руху розмовляв по телефону. Патрульний представився, водій попросив в нього документи, які виявились простроченими.

«Вуса та хвіст — мої документи»
— Кілька років тому мене зупинили даїшники, перевірили документи, виявилось що доручення в мене прострочено на один день, – говорить вінничанин, — мені тоді чітко пояснили що коли документ наприклад до 25 лютого, то 24 лютого в 23.59 воно ще дійсне, а в 00.00 вже 25 лютого – документ не діє. Немає його. А значить, керувати транспортним засобом ти не маєш права.
Як каже вінничанин, закон один на всіх, і коли в інспектора дорожнього руху простроченні документи, це означає, що в нього їх немає.
— Згадався радянський мультик «Простоквашино»: аби вручити бандероль, поштар Пєчкін вимагав у героїв документи. На що кіт Матроскін вигукнув: «Вуса та хвіст — мої документи», — говорить Олексій. — Так і в цьому випадку, виходить форма та жезл – документи даїшника.

За підлеглих відповідають керівники
Начальник відділу профілактики обласної Державтоінспекції Володимир Мотичко каже, якщо порушення з боку водія, він не повинен дивитися, що там прострочено, а відповідати за свої дії.
— Інспектори перед виїздом на чергування проходять інструктаж. А командири патрульних служб повинні перевірити в них документи, — говорить Володимир Мотичко. — В разі якщо термін дії посвідчення закінчується, командир має дати вказівку документи поновити чи подовжити. Якщо інспектор вчасно цього не зробив, до нього застосовується дисциплінарне покарання.

 

 

Добавить комментарий