Вінничани зможуть отримати податкову знижку до кінця року

Працівники Центру обслуговування платників податків Вінницької ОДПІ активно закликають громадян міста реалізувати своє право на податкову знижку. І наголошують, що зробити це можна лише до 31 грудня цього року.

За даними підрозділів оподаткування фізичних осіб на сьогодні вже понад 1700 вінничан повернули собі частину податку, перерахованого при застосуванні механізму податкової знижки. Загальна сума коштів, що надійшли на рахунки громадян, склала понад 1,7 млн. грн.

Фахівці Центру нагадують, що подати декларацію з метою отримання податкової знижки за результатами минулого року можуть лише ті вінничани, хто отримував заробітну плату та мав наступні витрати: сплачував кошти за навчання у вищих навчальних закладах, вносив страхові внески недержавним установам та банкам, сплачував суму відсотків за іпотечним кредитом тощо. За детальнішою інформацією з приводу отримання податкової знижки платники податків Вінницької ОДПІ та прості громадяни можуть звернутися до Центру обслуговування платників податків (м. Вінниця, 30-річчя Перемоги, 21) або за телефоном 15-07.

Вінницька ОДПІДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA