Вінничани першими відчують атмосферу «Євро-2012»

Ще до початку найбільш очікуваної події усіх футбольних фанів цього року – «Євро-2012» у Вінниці стартують свої змагання – перший чемпіонат з футболу серед школярів «Вінницьке міні Євро – 2012».

Як повідомили у Департаменті у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради, цей футбольний турнір розпочнеться з 9 квітня і проводитиметься за усіма параметрами єврочемпіонату: 16 найсильніших команд загальноосвітніх шкіл не лише гратимуть у відповідних категоріях A, B, C, D, а й «представлятимуть» країни-учасниці турніру «Євро-2012» у спеціальній формі відповідного кольору.

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського, турнір проходитиме на новому сучасному стадіоні біля СЗОШ №35, а фінальні змагання проходитимуть 18 травня і будуть присвячені Дню Європи.

Під час прес-конференції, що відбулась у міській раді 29 березня, як заведено у футбольному товаристві, капітани провели жеребкування, аби дізнатися «за яку країну» гратиме очолювана ним команда та в якій групі проходитимуть матчі.

Так, наприклад, у групі «А» гратиме збірна СЗОШ №29 в ролі «команди Польщі», за Грецію «змагатимуться» школярі СЗОШ №4, Росію «представлятимуть» футболісти 5-ї школи, а Чехію – учні 23 школи.
У групі В пройдуть змагання серед таких команд: «Нідерланди» – школа №2, «Данія» – 6-та школа, «Німеччина» та «Португалія» – відповідно 20 та 1-ша школи. У групі С – «Іспанія» (СЗОШ №35), «Італія» (технічний ліцей), «Ірландія» (СЗОШ №15) та «Хорватія» (СЗОШ №32). У D-групі представлені команди «Швеції» (СЗОШ №18), «Франції» (СЗОШ №27), «Англії» (СЗОШ №21). «Україну» представлятимуть школярі 12-ї школи.

 

По материалам vinnitsaok.com.ua 

Залишити відповідь

Share via