Вінничан з Вишеньки до Водоканалу везуть з 5-ма зупинками

У м. Вінниця минулого тижня тижня на маршруті «Водоканал – Вишенька» в тестовому режимі почали працювати три автобуси великої місткості. Дані експрес-автобуси на свому маршуті мають п’ять зупинок: «Водоканал», «вул. П.Морозова», «вул. Грушевського», «Медуніверситет» і кінцева Вишеньки.
Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.
Три автобуси великої місткості – один «Mersedes» та два «MAN». Це приватні автобуси одного з підприємців, який на сьогоднішній день надає послуги маршрутних перевезень. Він першим відгукнувся на пропозицію мерії поставити на маршрути великогабаритні автобуси, і 26 березня було прийняте відповідне рішення виконавчого комітету міської ради.
Експрес-автобус – це новий вид громадського транспорту, який ще не знайомий вінничанам. Його особливості полягають у тому, що він не зупиняється на усіх зупинках, тому швидкість його руху більша ніж автобусів у звичайному режимі руху, а за рахунок великої місткості транспортних засобів умови і якість проїзду підвищується.
Експрес-автобуси, які рухаються на маршруті «Водоканал – Вишенька», мають п’ять зупинок: «Водоканал», «вул. П.Морозова», «вул. Грушевського», «Медуніверситет» і кінцева Вишеньки. Вони працюють в підмогу тролейбусу №3, оскільки, за результатами моніторингу, цей напрямок (вул. Київська) в години-пік потребував підсилення додатковим транспортом. Вартість проїзду у таких автобусах становить 2,50 грн.
Для того, аби на маршрутах не виникало непорозумінь між пасажирськими перевізниками і щоб кожен вид громадського транспорту дотримувався свого графіку руху, в перспективі планується на громадському транспорті встановити GPS-навігацію. Минулого тижня завершився термін подачі документів на участь у тендері і вже вивчаються пропозиції, які надали три організації.

По материалам vinnitsa.info

Залишити відповідь

Share via