Відео: «Беркут» розповідає про бійку на ОВК N11

У Вінниці представники телеканалу намагалися увірватися до ОВК під час технічної перерви. Після того, як їх не пустили – заявили про побиття.

Сьогодні окремі інтернет-видання оприлюднили інформацію про побиття знімальної групи телеканалу ТВІ на виборчому окрузі N 11.

Ця інформація не відповідає дійсності та є не що інше, як спроба маніпулювання громадською думкою.

Близько 9-ї години ранку голова ОВК оголосила технічну перерву та попросила усіх присутніх в залі засідання представників учасників виборчого процесу та журналістів покинути приміщення.

Попри це п’ятеро осіб, серед яких були 2 народні депутати та особи, які назвалися журналістами телеканалу, намагалися увірватися до зали засідань. Журналісти не надали жодних посвідчень та не мали відповідної акредитації.

На зауваження голови комісії вони не відреагували, відтак голова ОВК звернулась по допомогу до працівників міліції, які перешкодили вказаним особам вхід до приміщення, де знаходились члени ОВК. Працівники «Беркуту» блокували прохід до зали засідань, жодних силових заходів до вказаних осіб не застосовували.

Після цього оператор телеканалу мав змогу знімати те, що відбувається в приміщенні зали засідань ОВК під час технічної перерви, з коридору через скляні двері.

Так само біля приміщення зали засідань перебували представники ОБСЄ, які спостерігали за тим, що відбувається, щодо них не чинилося жодного тиску з боку працівників міліції.

До правоохоронних органів не надходило жодних заяв від представників ЗМІ про побиття чи перешкоджання їх діяльності.

Міліція діяла в межах правового поля, не втручаючись у виборчий процес. Наразі працівники міліції продовжують забезпечувати правопорядок на ОВК .

СЗГ УМВС України у Вінницькій областіДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA