Уже в наступному році Бригантина може почати змінюватися до невпізнання

Уже в наступному році Бригантина може почати змінюватися до невпізнання. Інвестор планує побудувати на вінницькому півострові центр сімейного дозвілля, а заодно і привести до ладу прилеглу територію, включно з частиною Набережної. 

Пропонуємо Вам подробиці майбутнього перевтілення Бригантини.

За словами головного архітектора Вінниці Олександра Рекути, у разі реалізації проекту, півострів перетвориться на центр для дозвілля, де вінничани зможуть відпочивати цілий рік.

Розваги для дітей

— Тут будуть об’єкти і сезонного використання, і ті, де можна буде відпочити протягом цілого року, — каже Олександр Рекута. — Загалом, на півострові можна гармонійно поєднати відпочинок, рекреацію, сам центр, і все що стосується відкритого простору території. Недарма тут передбачається дуже багато зон різного профілю і призначення. Це атракціони для найменших дітей, різноманітні лабіринти для старших і екстремальні зони, на зразок площадок для катання на роликах, скейт-парк і скеледром, який взимку може бути перетворений в «льододром». Крім того, передбачаються спортивні майданчики на яких можна розташувати волейбольні, баскетбольні, а, можливо, навіть тенісні корти.

Барбекю-зона

Це буде територія, де за словами головного архітектора міста, будуть максимально збережені зелені насадження. Барбекю-зона буде місцем так-званого тихого відпочинку, з альтанками і закладами в яких можна буде замовити щось перекусити.

Крім того, городянам обіцяють, що доступ на цю зону не обмежуватиметься. Тобто, теоретично, сюди можна буде прийти і поласувати власноруч приготовленим шашликом, не сплачуючи додаткову платню.

Вернісаж

На оновленому півострові обіцяють знайти місце і для художників і народних умільців.

— Для них передбачається облаштувати вернісажну зону, — каже Олександр Рекута. — Планується, що тут проходитимуть виставки майстрів народної творчості, продаватимуть сувеніри, а художники тут зможуть виставляти свої роботи.

 

Аквапарк

Але найголовнішим, за словами архітектора, об’єктом буде аквапарк.

— Я дуже радий що після довгих дебатів вдалось переконати інвестора — зробити аквапарк, — каже Олександр Рекута. — Адже, в головах вінничан ця територія не сприймається без водної рекреації. Бригантина — це вода і якщо навіть це буде взимку, — нам потрібно забезпечити цю функцію.

Крім аквапарку, в центральній будівлі буде продуктовий супермаркет та супермаркет дитячих і спортивних товарів.

— Все, на цьому торгівля тут закінчується, за виключенням окремих невеликих бутіків, де продаватимуться якісь супутні товари, — каже Олександр Рекута.

Два поверхи майбутнього комплексу займуть ігрові зони з зоною мультиплексу: шість кінозалів. Також тут плануються заклади швидкого харчування.

На третьому поверсі запланована ресторанна зона з відритими терасами з видом на Південний Буг.

— Тут може поміститися три зали, — каже архітектор. — Можливо, це будуть заклади з різною тематикою чи різними національними кухнями.

На підземному рівні запроектовані паркінги.

— Завдяки доволі великому рельєфу, їх там абсолютно реально зробити. Адже комплекс розташується доволі далеко від води — ближче до вулиці Чорновола, — каже Олександр Рекута. — виходить, що з одного боку (з вулиці Чорновола) частина будівлі буде повністю під землею, то з іншого — виходитиме назовні. Крім того, частина парковок буде розташована на території півострова. Ці місця плануються в першу чергу для відвідувачів майданчиків під відкритим небом.

Додаткові об’єкти

Окрім з побудовою самого комплексу інвестор має провести реконструкцію частини Набережної: від Центрального мосту до Бригантини.

— Також він планує відновити місток через річку Тяжилівка, щоб облаштувати там нормальний перехід і з’єднати вулицю Фрунзе напряму з Бригантиною, — каже Олександр Рекута. — Адже набережна не буде доходити тільки до Бригантини, а й дотягнеться, вздовж Тяжилівки до вулиці Громова.

Крім того, планується реконструкція транспортного перехрестя на перетині вулиць Чорновола та Громова, таким чином, щоб забезпечити нормальний заїзд на територію комплексу.

Богу мільтикомплекс не завадить

— Ми зустрічалися з представниками інвестора, який планує побудувати на півострові центр сімейного дозвілля. Нічого поганого в такому сусідстві я не бачу, каже Настоятель храму Ксенії Петербужської, яки розташований на Бригантині, отець Сергій. — Тим більше, що у них не буде об’єктів, де голосно звучатиме музика, яка б могла перешкодити проведенню богослужінь. Як мені пояснювали, в центрі буде тихіше, ніж іноді буває в Центральному парку.

Тому, я навпаки, більше схильний вважати, що від майбутнього сусідства виграємо і ми, і вони. Адже, якщо, наприклад, в цей центр приїде родина з області – вона зможе ще й заодно зайти і поставити свічку у храм. І навпаки, сім’ї, які приходитимуть на богослужіння, можуть відпочити у сусідньому центрі, адже це буде саме центр сімейного дозвілля, а не дискотека чи ще щось в цьому роді.

 

20minut.ua

 

 Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA