У Вінниці створили гігантську автоялинку (Фото+Відео)

28 грудня на парковці біля нового «Епіцентру» створили зображення ялинки з автомобілів. Власники транспортних засобів додатково прикрашали своїх залізних коней гірляндами, щоб новорічний символ вийшов яскравішим. У заході взяло участь близько півтисячі учасників. 

Автоялинка Вінниця

У Вінниці цьогоріч відмовилися встановлювати головну ялинку через поширення коронавірусу. Автолюбителі відреагували на відсутність новорічного дерева творчо — закликали створити його з транспорту. До участі запрошували усіх охочих. На акцію приїхали як легковики, так і вантажівки.

Как жителям ОРДЛО оформить украинскую пенсию: в Кабмине объяснили ситуацию

У створенні ялинки взяли участь близько 500 автомобілів, але цілком завершити зображення не вдалося. Не вистачило учасників, щоб утворити кілька гілочок. Фіналом акції стало освідчення один з учасників своїй коханій. Дівчина не встояла та сказала «так».

Цікаво, що після формування вінницької автоялинки один з учасників зробив пропозицію руки та серця своїй коханій, а присутні водії символічно привітали “нову сім’ю автомобілістів”, гуртом просигналивши та аплодуючи.

В Украине введут электронный кабинет пациента

Джерело: Vinbazar.com