У Вінниці п’яні пасажири з ножем напали на таксиста

Вчора, 11 липня, о 7:00 годині ранку, на вулиці Івана Богуна двоє вінничан напали на таксиста. Чоловіки перебували у нетверезому стані. Бажаючи швидше дістатись додому, вони вирішили скористатися зброєю. Один із нападників, вийнявши ножа, кинувся на таксиста, який в той час сидів за кермом автівки.

– Я в машині біля магазину пив каву, – розповідає водій В’ячеслав Ферафонтов. – Аби уникнути подальших неприємностей, я відмовився їх везти. Тоді один дістав ніж і кинувся на мене. Я від’їхав на декілька метрів. Чоловік продовжував бігти за машиною і погрожувати. Я зробив загальний виклик.

За словами водія, першими до нього приїхали колеги (через 1 хвилину), які й допомогли затримати злочинця. Через 4 хвилини на місце події прибули і працівники Державної служби охорони. Вони доставили нападника до Ленінського районного відділку міліції. Іншого зловмисника наразі розшукують правоохоронці.

В’ячеслав водієм служби таксі працює вже 10 років. Каже, за цей час подібне з ним трапляється втретє. Однак, зізнається, йому ще пощастило, адже з колегами бували й складніші ситуації.

– Півтора роки тому ми уклали договір з ДСО про підтримку, – говорить начальник диспетчерської служби ТОВ «Вимпел-Вінниця» Леонід Вільчинський. – І в перший же день було 2 виклики. Чоловік із вогнепальною зброєю напав на нашого працівника. На щастя, все обійшлося. А ще, – пригадує, – півроку тому, двоє п’яних молодиків закрили водія в багажнику і возили містом. Добре, що у нього (таксиста) був телефон в кармані, то він пошепки із багажника викликав допомогу.

За словами працівників ДСО, протягом доби до них надходять близько 90 тривожних викликів із різних об’єктів, які знаходяться під їхньою охороною. Щодня, за адміністративні порушення, працівники служби затримують 10-12 осіб. До слова, відповідно рішення міської ради невдовзі в нічних та вечірніх закладах відпочинку області, встановлять камери спостереження та близько 200 «тривожних» кнопок міліції.

 

vinnitsaok.com.ua 

 

 

Залишити відповідь

Share via