У Вінниці на Квятека пожежа залишила дев’ятиповерхівку без світла

На восьмому поверсі дев’ятиповерхівки по вулиці Квятека, 13А сьогодні, 9 березня, вщент вигоріла щитова з новими електролічильниками. Весь будинок залишився без світла.

– Я дуже перелякалася. Вискочила з ванної, коли почула, що в коридорі щось тріщить та вибухає. Відкрила квартиру, а тут горить щитова, купа диму, сморід від паленої електропроводки. Кричу: «Людоньки рятуйте», – говорить мешканка квартири, що знаходиться пруч зі щитовою Анна Гром. – Там чую уже знизу кричить наша старша по будинку Галина Романюк, що вже викликали пожежних. Лічильники, що згоріли зовсім нові, нам їх лише нещодавно замінили, але вони уже неодноразово тріщали.
Доки рятувальники гасили пожежу, мешканців попросили сидіти в своїх квартирах та не відкривати двері. Електропостачання вимкнули.

– Я побачила лише наслідки пожежі – побиті вікна на балконних дверях між поверхами, бруд та сморід. Прибираю розбите скло, щоб ніхто не порізався, – каже Світлана Човгун, що мешкає поверхом нижче.
Причини пожежі будуть відомі лише після висновку експертів. Попередньо – сталося замкнення електропроводки.
– Хто відповідатиме за те, що сталася пожежа – ЖЕК чи електромережі ще потрібно з’ясовувати. Попередньо можна лише сказати, що причиною пожежі стало коротке замкнення. – каже інспектор Вінницького міського відділу управління держтехногенної безпеки Володимир Дубчак, котрий працював на місці події.

 

 

Залишити відповідь