У Вінниці міліція виявила підпільний цех з виробництва солодощів

Працівниками ветеринарної міліції та Управління державної служби боротьби з економічними злочинами було виявлено підпільний цех з виробництва солодощів та іншої солодкої продукції, що розташувався в складському приміщенні по вулиці Тяжилівський тупік у м. Вінниці.

 Як було встановлено підприємство належить власнику, що мешкає в місті Київ. На підпільному виробництві працювало п’ятеро найманих працівників зі східних країн без відповідних на те документів та реєстрації. Даний громадянин займався виготовленням солодощів без будь-яких дозвільних документів санітарно-епідемічної станції м. Вінниця.

 Жодних дозвільних документів у підприємця, який організував підпільне виробництво, не знайшлося. Його продукція знаходилась в даному складі без маркування, без зазначення дати виготовлення, термінів зберігання та умов зберігання.

 Під час перевірки в складських приміщеннях працівники міліції вилучили майже 1200кг. солодкої продукції готової до продажу, на загальну суму 15 000грн. Небезпечна продукція збувалася на ринках м. Вінниця та інших районів області.

 Андрій Мацюк

 

СЗГ УМВС України у Вінницькій області

Добавить комментарий