У Вінниці чоловік виготовив бомби на замовлення спецслужби

Що робить бомби на замовлення столичного бізнесмена, думав 49-річний мешканець Вінниці. Насправді це була спецоперація спецслужби. Чоловіка взяли, щойно він подзвонив, що роботу виконав.

 

Шукачем пригод назвали правоохоронці вінничанина, затриманого за незаконне виготовлення засобів ураження. Він розлучений і з родиною не спілкувався. Приїхав до Вінниці з села і оселився тут у товариша. Скористався його паспортом з вклеєною туди своєю фотографією. Так шукав роботу, але безрезультатно. Врешті вирішив заробити на тому, про що міг дізнатися і з інтернету – на виготовленні та збуті вибухових пристроїв.
Співробітники управління Служби безпеки України у Вінницькій області провели спецоперацію і затримали 49-річного жителя Вінниці. Брали спільно з міліцейським «Беркутом», бо знали – в помешканні є вибухівка. Чоловік думав, що виготовляє два вибухові пристрої для столичного бізнесмена. Сила дії мала бути такою, щоб підірвати об’єкт у приміщенні.
Вилучені під час затримання за місцем проживання підозрюваного два саморобних вибухових пристрої циліндричної форми експерти вже оцінили. Для їх виготовлення чоловік використав селітру, сірку та цвяхи.
– Цей 49-річний чоловік перебував з минулого року у розшуку правоохоронців і тому переховувався у помешканні знайомого вінничанина. Використовував сфальшований паспорт. Як засіб для існування обрав виготовлення вибухівки, сподіваючись мати з цього чималий зиск, – кажуть у прес-групі управління Служби безпеки України у Вінницькій області.
Скільки він міг заробити на двох саморобних вибухових пристроях, не говорять. Зі слів затриманого, обізнаним у виготовленні таких специфічних пристроїв він став на військовій службі. Каже, десять років служив у країнах Африки. Підтвердження цій інформації слідчі ще не знайшли.
Порушена кримінальна справа за ознаками злочину, що карається позбавленням волі на строк до п’яти років. Це стаття про незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

По материалам 20minut.ua

Залишити відповідь

Share via