У липні кількість виданих безкоштовних електронних ключів зросла майже в 3,5 раза

За два місяці роботи акредитованого Центру сертифікації електронних ключів його послугами скористалися 18,4 тис. абонентів. Видано 34 тис. електронних ключів, з них юридичним особам – 18,2 тис., фізичним – 15,8 тис.

Як і прогнозувалося експертами податкової, популярність нового безкоштовного сервісу податкової швидко зростає. Якщо протягом червня Центром було видано лише 7,6 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів 4,1 тис. абонентам, то вже у липні кількість виданих ключів перевищила цю цифру майже в 3,5 раза та склала 26,4 тис. сертифікатів.

Нагадаємо, акредитований Центр сертифікації ключів почав працювати з 30 травня поточного року. Детальну інформацію щодо діяльності представництв акредитованих центрів сертифікації ключів, їх адреси, перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа розміщено на сайті ДПС України у банері «Акредитований центр сертифікації ключів» www.sts.gov.ua.

Кредитная карта без справок о доходах, это результат упрощения процедуры входа клиентов коммерческих банков в кредитование. Это и не удивительно — конкурентная борьба на фоне продолжающегося кризиса увеличивает шансы для тех банков, которые проводят более гибкую политику в отношении своих клиентовДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA