У День пам’яті жертв ДТП співробітники ДАІ поминали загиблих колег

18 листопада 2012 року згідно резолюції Генеральної асамблеї ООН та Всесвітньої організації охорони здоров’я оголошено Всесвітнім днем пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Незважаючи, що це неділя і вихідний день для більшості громадян, співробітники Державтоінспекції у повному складі вийшли на патрулювання безпеки дорожнього руху, аби запобігти правопорушенням на дорогах, які в свою чергу призводять до загибелі і травмування людей.

За доброю традицією попередніх років до акції приєдналася Українська Православна церква. Адже сьогодні, в умовах стрімкого розвитку науково-технічного прогресу, не можна виховати свідоме і гармонійне молоде покоління без православного християнського виховання, де плекається духовність, моральність, любов до ближнього. Ці чесноти вчать людей з обережністю ставитися і до цінності власного життя. Тому Керуючий Вінницькою єпархією митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон напередодні зустрівся із працівниками засобів масової інформації та через них звернувся до учасників дорожнього руху з архіпастирським словом. «Любов і повага до ближнього мають керувати кожним водієм та пішоходом, тоді автопригод на дорогах не буде», — запевнив митрополит. 18 листопада в усіх храмах єпархії була проведена заупокійна панахида по загиблим в автопригодах. Під час проповіді священики вкотре звернули увагу прихожан на важливість дотримання правил дорожнього руху.

Водночас керівництво Державтоінспекції Вінниччини у неділю відвідало храм святого Димитрія Солунського, який знаходиться на території обласного Управління МВС, де була відслужена панахида за загиблими співробітниками Державтоінспекції.

— Об’єднавши зусилля Святої Української Православної Церкви, Державної автомобільної інспекції та усієї спільноти, віримо, що вдасться зменшити кількість правопорушень, а відтак і аварійність на наших дорогах, — підкреслив начальник Управління ДАІ Вінниччини Павло Солоненко.Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA