Що будують біля колишнього “Дитячого світу”?

Будівництво на Коцюбинського, напроти будинку №78, занепокоїло його мешканців. Люди почали стукати і дзвонити в усі двері, аби з’ясувати, що ж там зводиться. Зрештою дізнались – магазин. А відтак і звернулись до редакції з листом.

“…Виявляється, обласна Рада видала дозвільні документи на будівництво нового магазину саме в цьому місці. Реакцію міськради поки не повідомляють, тому що засідання з цього питання ще не було. Але ми всі прекрасно знаємо, ЯК можуть видаватися такі дозвільні документи, і ЯК швидко можуть розгорнути будівництво, якщо дуже хтось зацікавлений. Нікому цей магазин заважати не буде, якщо його побудують навпроти банку (там на пів рівня нижче першого поверху самого майданчика і місця достатньо). АЛЕ! Суть у тому, що навпроти будинку №78 від банку до аптеки єдиний зелений шматочок з деревами і кількома кущами. Це наш єдиний і дуже слабкий бар’єр від центральної проїжджої частини. І саме цей нещасний клаптик повністю оперезали парканом. Його знищать.

Будь ласка, відреагуйте на цей лист – напишіть статтю. Нехай вінничани будуть в курсі. Багато хто вже був у схожій ситуації і на Свердлова, і на площі 50 років Перемоги та інші. Якщо можете, зверніться в міську раду за докладними роз’ясненнями та опублікуйте їх”.

Редакція сайту “Моя Вінниця”  звернулась з цим листом у департамент архітектури, будівництва і кадастру Вінницької міської ради.

– Будівництво ведеться відповідно до всіх дозволів, – прокоментував директор департаменту Максим Мартинюк. – Початок будівельних робіт був задекларований ще у 2011 році. Споруда, яка будується – це розширення діючого магазину “Дитячий світ”. Це буде одноповерховий магазин змішаної групи товарів. Один поверх світла для мешканців сусіднього будинку не затулятиме. Ялинки, які ростуть біля магазину – будуть рости і надалі. Прохід із двора будинку на вулицю не тільки залишиться, але й буде розширений і реконструйований.

По материалам myvin.com.ua

 

Залишити відповідь

Share via