П’ять освітніх закладів Вінниці взяли участь у семінарі-тренінгу «Сертифікація шкіл по безпеці дітей в Інтернет»

Минулого тижня п’ять освітніх закладів міста Вінниці (школи № 1, 4, 6, 17, 18) взяли участь у семінарі-тренінгу «Сертифікація шкіл по безпеці дітей в Інтернет», який відбувся на базі загальноосвітньої школи №1. Саме ці учбові заклади були обрані для участі у пілотному проекті, який реалізовується у навчальних закладах за підтримки міжнародної громадської організації ЕКПАТ. Ці школи є найбільшими  у Вінниці, а їх учні мають можливість вільно коритсуватися всесвітньою «павутиною» у приміщеннях шкіл за допомогою wi-fi.

Мета цих заходів – привернути увагу суспільства до проблеми безпеки учнів в Інтернеті, а також спрбоувати знайти шляхи її вирішення. Проект передбачає захист дітей від загроз всесвітньої мережі, негативного контенту, помилок і насильства та  перетворення Інтернету в безпечну територію для освіти та розвитку.

У всіх школах Вінниці серед учнів 3-11 класів та їх батьків вже проводиться анонімне анкетування щодо користування мережею Інтернет. Це дасть можливість відтворити загальну картину стосовно того, які матеріали про себе діти викладають в Інтернет, які сайти відвідують та скільки часу перебувають у мережі. Адже інформація та фото, які діти викладають у соціальних мережах, часто потім використовують на інших сайтах. Це перший етап реалізації проекту. Далі будуть проводитися навчальні тренінги з дітьми та батьками. Дорослих навчатимуть, як контролювати перебування дітей у мережі та відслідковувати з ким спілкуються учні.  Реалізація проекту розрахована на поточний навчальний рік.

Департамент у справах ЗМІ (vmr.gov.ua)Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA