Представлення гравців “Ниви”

Як відомо, 31-го березня відбулось представлення гравців “Ниви” вболівальникам команди. Нажаль погода змусила терміново корегувати план мироприємства, яке було досить невеликим за обсягом часу: представлення гравців, представлення тренерського штабу, запитання преси та уболівальників і відповіді на них.
Представляємо вашій увазі короткий зміст:
Команда досить зібраною себе показала за перші ігри і навіть в Києві змогла відстояти позитивний результат. Доречі, про гру з Динамо розкажіть будь-ласка.

(Олег Шумовицький) За дуже короткий термін була зібрана команда. На протязі двох місяців продивились велику кількість гравців. Зупинились на цих гравцях, яких ви бачите – більш молодих, які хочуть грати у футбол, у яких є бажання, які на друге місце поставили фінанси, а на перше – свою гру. Завдяки цьому ми хочемо досягнути поставлених цілей, перша з яких – залишитись у першій лізі. Що стосується гри з Динамо – іноді потрібно пожертвувати видовищем, заради результату (хоча гра була досить яскравою, незважаючи на результат – авт.). Перший тайм провели не дуже добре, але завдяки гарному захисту та вдалим діям голкіпера, ми змогли вистояти. В другому таймі були моменти, які не змогли реалізувати, але ще раз повторюсь – нам у кожній грі потрібні очки і ми будемо намагатись їх здобувати. Надіюсь, хлопці, з розумінням віднесуться і ми будем разом працювати та разом здобувати очки.

Олеже, на даний час в команді є чимало вихованців вінницького футболу, на скільки мені відомо – з командою ще тренуються декілька гравців, коли вони зможуть приєднатись?

(Олег Шумовицький) У зв’язку із тим, що хлопці ще грають у дитячій юнацькій лізі і по регламенту вони не можуть грати за два клуба – тренуються вони з командою, а взяли ми лише двох інших молодих футболістів – Кожуховського та Сестринського (Артем та Олександр відповідно – авт.).

Питання до спортивного директора – Олександра Гайдаржи. Зараз головне завдання усієї Вінниці – зберегти команду майстрів. Що саме головне у даній ситуації, які шляхи вирішення?
(Олександр Гайдаржи) Перший крок ми уже зробили – зібрали команду. Зараз головне залишитись у першій лізі, залишимось – може щось зміниться. Будемо надіятись на розуміння влади та її допомогу.
Конкуренція в складі помітно велика. Чи ведеться селекція щоб цю конкуренцію ще збільшити?
(Олександр Гайдаржи) Ні. Це всі гравці, що будуть – 22 футболісти заявлено.

Питання до капітана команди, майстра спорту – Романа Пасічніченка. Зараз потрібен результат, з яким налштуванням команда виходить на гру?

(Роман Пасічніченко) Насамперед, я хочу подякувати вболівальникам, які сьогодні прийшли не дивлячись на погану погоду та окремо за підтримку у Києві – це про багато що говорить. А про результат – тут усі зібрались виконати одну ціль – залишити команду у першій лізі, всі розуміють важливість цього. Всі хлопці мають бжання довести тим тренерам, під керівництвом яких щось не виходило і насамперед собі, що ти чогось вартий.

З ким із суперників, на твій погляд, буде найскладніще?

(Роман Пасічніченко) Зараз усі команди однакові – з усіма можна грати. Звісно, в першу чергу, нам потрібно брати очки у конкурентів – це Львів, Бурштин. Будемо грати зі всіма, будем показувати гарний футбол – будуть очки, будуть перемоги.

Питання до Віталія Бабіка. Як тобі грати за Ниву?

(Віталій Бабік) По-перше це моє рідне місто, я тут виріс. Футбол починав грати у вінницькій “Ниві”. Звісно хочеться, щоб команда збереглась. Щоб нам допомагала і влада і бізнесмени. Головне, щоб команда залишилась в першій лізі, тому що в такому місті повинна бути команда. Це футбольне місто з великими футбольними традиціями.

На твій погляд цей колектив зможе виконати поставлену задачу?

(Віталій Бабік) Без віри і жити не хочеться. В любому випадку віра повинна бути в те, що все вийде, все буде добре.

Якої кількості очків “Ниві” вистачить, щоб залишитись у першій лізі?

(Олександр Гайдаржи) Ми не займались такими підрахунками. Нам потрібно брати очки у тих суперників, які нам по зубах. Звісно, що з такими командами, як “Металург”, “Севастополь” буде дуже важко,а з такими командами, як “Львів”, “Енергетик”, “Одеса”, “Титан” – з ними потрібно грати і брати очки. Все залежить від футболістів.

Олеже, у своїй прес-конференції в Ужгороді, ви сказали, що грати заважав перехід із штуного покриття.

(Олег Шумовицький) Федерація футболу заборонила проводити ігри на штучному покритті. Тренуватись можна, а грати лише на натуральному газоні. Звісно, що гравцям досить складно переходити зі штучного на натуральне покриття, але у нас немає іншого виходу. На Локомотиві ми не можемо тренуватись при такій погоді, тому що це призведе до його жахливого стану. Хоча, якщо погода налагодиться та дирекція стадіону поставиться з розумінням та піде назустріч нам, то ми звісно будем тренуватись на натуральному газоні.

На який термін підписані контракти?

(Олег Шумовицький) З молодими футболістами підписали на рік. Далі будемо дивитись чи залишимось у першій лізі. Ще раз повторюсь, що для гравців це сходинка. Більшість з них грали у своїх клубах за дубль. Це зовсім інший рівень – перша ліга, у них є шанс показати усім своїм тренерам, що ті помилялись, що ці гравці достойні грати і в перші лізі і у вищій. Звісно це все залежить від бажання гравців.

Запитання Богдану Поляхову. У Києві про себе дала знати стара травма?

(Богдан Поляхов) Буває просто так, що не пішла гра. На даний момент все нормально.

На цьому ми будемо завершувати наше коротке представлення. Гравцям та тренерам побажаємо успіху у виконанні поставлених завдань, щоб футбольний клуб “Нива” залишився у першій лізі. Дякуємо.

 

По материалам fcniva.vn.ua 

Залишити відповідь

Share via