Оскільки агресивна собака загрожувала життю та здоров’ю громадян, тварину довелося знешкодити

В місті Бар працівники міліції затримали п’яного чоловіка, який на вулиці міста безпричинного нацькував свого ротвейлера на перехожих громадян. Оскільки агресивна собака загрожувала життю та здоров’ю громадян, тварину довелося знешкодити.

Близько десятої години вечора до чергового Барського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що п’яний чоловік, гуляючи зі своїм ротвейлером майже у центрі міста, безпричинно нацьковує його на перехожих.

Коли на вказане місце прибули працівники міліції, тварина поводилася агресивно та кидалася на перехожих. Собака була без намордника і повідка. Міліціонери попросили господаря собаки негайно її вгамувати, але марно. Чоловік продовжував цькувати пса, але на цей раз на працівників міліції. Після неодноразових попереджень заспокоїти чотирилапого, міліціонерам нічого не залишалося, як знешкодити тварину, оскільки вона загрожувала життю та здоров’ю оточуючих.

Господар собаки був затриманий та доставлений у райвідділ. Ним виявився 27-річний раніше судимий місцевий житель. Свою вину чоловік визнав повністю. В усьому, що сталося, винить виключно алкоголь.

Наразі вирішується питання про притягнення порушника до відповідальності за порушення громадського порядку та злісну непокору вимозі працівника міліції.

Ірина Добровольська

СЗГ УМВС України у Вінницькій області

Залишити відповідь

Share via