На Вінниччині пройде Міжнародний фестиваль аудіовізуальних мистецтв

Вчора, 6 серпня, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Любові Спірідонової відбулося засідання обласного координаційного комітету з підготовки та проведення у Вінницькій області ХХI Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв “Кришталеві джерела”, який проходитиме 10-16 серпня, повідомляє у прес-службі Вінницької ОДА.
Як зауважила ЛюбовСпірідонова, гостями фестивалю будуть діти із різних куточків України та інших країн.
Проректор з наукової роботи Національного аграрного університету Оксана Скоромна повідомила, що місця для проживання учасників фестивалю підготовлені, також за її словами, університетська їдальня забезпечить належний рівень харчування. Обговорили учасники оргкомітету й питання перевезення та проведення екскурсій для гостей фестивалю. Начальник управління культури та туризму облдержадміністрації Марія Скрипник повідомила , що управління забезпечить проведення фестивалю на належному рівні.
Міністерство культури України стало одним із співорганізаторів проведення на Вінниччині такого значимого фестивалю. Учасниками фестивалю стануть 300 осіб, переважно талановиті діти, які працюватимуть у вибраних творчих напрямках професійно. За словами Л.Спірідонової цей фестиваль повинен стати візитівкою Вінниччини.

 

vinnitsaok.com.ua Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA