Молодіжна рада Вінниці обурена поведінкою окремих мешканців

Молодіжна рада Вінниці обурена поведінкою окремих мешканців, які зривають зі стовбурів дерев у сквері Козицького в’язані прапори міст-побратимів. І, хоча на місці викрадених прапорів активісти Teens club «Універ» продовжують створювати нові, кнітта знову зникає. Мабуть, прапори настільки прийшли до вподоби деяким вінничанам, що вони прагнуть прикрасити ними дерева на своїх присадибних ділянках, навіть не замислюючись над тим, що для того, аби створити цю красу – було докладено дуже багато сил, старань та часу молоді, яка до того ж самостійно закуповувала матеріали для плетіння кнітти.

За словами директора Центру підліткових клубів за місцем проживання «Універ» Віри Балєєвої, в’язані прапори з дерев «зникають» вже не вперше. «Дуже шкода, що дехто із вінничан чи-то гостей міста не поважає працю інших, – говорить Віра Балєєва. – Ми, на жаль, не можемо приставити до кожного дерева наглядача, і вже декілька разів було помічено, що прапори деяких міст, які власноруч створювались активістами нашого клубу, просто зникають».

Найчастіше крадуть прапори Пітерборо (Великобританія), Бірмінгему (США), Рибниці (Придністров’я), Липецька (Росія) та загальний прапор міст, які є побратимами Вінниці. На їх місце молодь знову вішає прапори, втім на ранок вони знову «таємничо зникають». «Виходить, що окремі суб’єкти діють по принципу – заберу до своєї домівки, нехай буде у мене гарно, а щодо того, що інші вінничани та туристи полюбили кнітту, фотографуються поблизу прикрашених стовбурів дерев – байдуже, – продовжує голова Молодіжної ради Денис Петренко. – Втім, ми і надалі наполегливо будемо в’язати на стовбури нові прапори, а городяни, які бажають прикрасити нашими творами дерева на своїх присадибних ділянках, нехай приходять – ми з радістю поділимось знаннями та проведемо майстер-клас по плетінню кнітти».

Нагадаємо, що нещодавно молоді активісти Центру підліткових клубів за місцем проживання не лише «одягли» дерева у в’язані прапори міст-побратимів, а й підготували інтерактивну програму із презентацією кожного міста.

Департамент у справах ЗМІ
та зв’язків з громадськістю
Вінницької міської ради
т. 59-50-66; 59-51-85; 59-53-10

Залишити відповідь

Share via