Міліція попередила надходження небезпечного молока до споживача

Тону молока невідомого походження вилучили працівники ветеринарної міліції у Погребищенському районі.

Працівники відділу ветеринарної міліції УМВС України у Вінницькій області спільно з екіпажем ДАІ у селі Збаржівка Погребищенського району зупинили автомолокоцистерну, водій якої перевозив молочну сировину без будь-яких супровідних документів. До того ж загальний санітарний стан цистерни, у якій знаходилося молоко, — незадовільний, її ємність немає герметичності. Як з’ясувалося, даний автомобіль належить одному з підприємств сусідньої області.

Як повідомив начальник ветеринарної міліції УМВС України у Вінницькій області Павло Дармограй, виявлена молокосировина у кількості однієї тони була вилучена з обігу до прийняття відповідного рішення регіональною обласною ветеринарною лабораторію. Власницю молочної сировини – 45-річну жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП КУпАП «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог», яка тягне за собою накладання штрафу на громадян від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За останні десять днів працівниками відділу ветеринарної міліції спільно з працівниками УДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області було перевірено 17 молокопереробних підприємств та пунктів прийому молока. Під час перевірки було встановлено, що три з них працюють з грубими порушеннями ветеринарного законодавства, тому їх робота була призупинена.

За порушення ветеринарно-санітарних вимог пунктами прийому молока та за порушення правил його перевезення до адмінвідповідальності притягнуто 37 підприємців. Загальна сума штрафу, який сплатили порушники становить майже 7 тисяч гривень.

Ірина Добровольська

СЗГ УМВС України у Вінницькій областіДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA