Ліквідовано пожежу в продуктовому магазині

18 червня о 10:43 на пункт зв’язку оперативно-координаційного центру Територіального управління МНС України у Вінницькій області надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в продуктовому магазині «Від А до Я» на вул. Ватутіна, 29, у Вінниці. В будівлі розміщувався ще один продуктовий магазин.

На місце події було направлено сили та засоби за третім номером виклику.

До гасіння пожежі залучались оперативно-рятувальні підрозділи гарнізону міста Вінниця, у ліквідації приймали участь 43 рятувальники та 6 одиниць техніки.

На місці пожежі працювали: заступник начальника ТУ МНС у Вінницькій області підполковник служби цивільного захисту Юрій Терентьєв, оперативно – координаційний центр ТУ МНС у Вінницькій області, оперативна група ТУ МНС у Вінницькій області, оперативна група Держтехногенбезпеки у Вінницькій області, слідча оперативна група Замостянського районного відділу УМВС.

Пожежа локалізована – об 11:07 та ліквідована об 11:49 18 червня.

Попередньо пожежею знищено андулінову покрівлю на площі 300 метрів квадратних, торгівельне обладнання, товар (продовольча група) двох продуктових магазинів. На пожежі врятовано матеріальних цінностей на суму близько 300 тисяч гривен (2 прилеглих торговельних кіоска).

Загиблих, травмованих під час пожежі немає.

Причина та збитки від пожежі – встановлюються.

Прес – служба ТУ МНС у Вінницькій області

Залишити відповідь

Share via