Аварія на годину паралізувала рух транспорту

Сьогодні, 21 червня, близько 8.00 на центральному мосту Вінниці сталась аварія, через яку громадський транспорт зупинився на півтори години.

Вінничани запізнювались на роботу, через затори трапились збої у русі маршруток. У «час пік» городяни добирались до місця пішки.

– Трамваї та тролейбуси стояли 30 хвилин, ще хвилин 30 вони роз’їжджались, – каже заступник начальника трамвайно-тролейбусного управління Микола Луценко. – Та це не єдиний простій, що трапився сьогодні вранці. Через деякий час тролейбусний маршрут №12 через аварію на вулиці Островського також простояв більше десяти хвилин.

У аварії на мосту найбільше пом’ялась «Волга», решта машин обійшлися вм’ятинами. А покинутий «Форд» співробітники інспектори відправили на штраф-майданчик.

– Ми переїжджали міст, – розповідає дружина водія «Волги», – було багато машин, їхали дуже повільно. Ми зупинялися, раптом в нас з усієї сили ззаду врізався «Форд». Машина по інерції вдарила «Таврію», що стояла попереду, а та – «Рено»… Водій, що був за кермом «Форді» відразу втік. Залишили в машині документи, по ним його і вичислять.

У Державтоінспекції повідомляють, що винного у аварії визначатиме суд.

– Знайти водія, що втік буде неважко, – сказав начальник сектору профілактичної роботи обласної Державтоінспекції Володимир Мотичко. – Скоріш за все він сам прийде за машиною. Якщо в суді визначать винного, то він і відшкодовуватиме збитки від аварії.

 

20minut.ua 

Залишити відповідь

Share via