ЗСУ відбили один із населених пунктів на Харківщині

ЗСУ відбили один із населених пунктів на Харківщині. Про це повідомив у вечірньому зведенні Генштаб ЗСУ.

Внаслідок настання підрозділів Збройних Сил України ворог втратив контроль над Циркунами під Харковом.

Противник намагався вести наступ у напрямку населеного пункту Вернопілля, успіху не мав, зазнав втрат і відійшов.

У Донецькому напрямку ворог зосередив основні зусилля на взятті під повний контроль Рубіжного та підготовці до наступу на населені пункти Лиман та Сєверодонецьк.

Продовжував артилерійські обстріли та завдання ракетно-бомбових ударів із застосуванням оперативно-тактичної авіації в окремих напрямках. Також противник намагався взяти під контроль населений пункт Олександрівка, успіху не мав.

У Маріупольському напрямку ворог продовжує блокувати підрозділи Сил оборони у районі заводу «Азовсталь». За підтримки вогню артилерії та танки роблять штурмові дії.

У Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник активних бойових дій не проводив.

За підтримки авіації намагався вести наступальні дії у напрямку населеного пункту Полтавка Запорізької області, зазнав втрат, відійшов на позиції, що раніше займалися.

Підрозділи Сил оборони в районі населеного пункту Пологи Запорізької області успішно завдали вогняної поразки противнику, знищивши частину його озброєння та військової техніки. Особовий склад ворога залишив позиції.

На Південнобузькому напрямку противник веде оборону та завдає ракетних ударів по військовій та цивільній інфраструктурі. На Криворізькому напрямі наступальних дій не робив. Здійснював обстріл підрозділів наших військ із застосуванням мінометів та ствольної артилерії.

Окупанти зазнають значних втрат у боях із підрозділами Сил оборони України. Так, у населеному пункті Бурчак виявлено розміщення понад 100 поранених військовослужбовців повітрянодесантних військ збройних сил Російської Федерації.

Share via