Жданов пояснив, чого Путін хоче від НАТО

Президент росії Володимир Путін сподівається втягнути у війну НАТО для переговорів на рівні світових лідерів. Таку думку висловив воєнний експерт Олег Жданов в інтерв’ю УНІАН.

За його словами, главі Кремля переговори такого рівня нібито допоможуть повернутись на світовий Олімп політики. Жданов наголосив:

“Блакитна мрія Путіна – втягнути НАТО в цю війну, щоб оголосити війну і відразу сісти за стіл переговорів і, умовно кажучи, здатися в полон… Сьогодні Путін змушений говорити про те, що якщо будуть переговори, то з президентом Зеленським. А якщо він втягує у війну НАТО, тоді переговори будуть із Джо Байденом. Що робить Путін тоді? Знову стає світовим лідером, чого не можуть допустити США. Одна з геополітичних цілей цієї війни – повністю вибити Росію зі світового Олімпу.  Один залп ракет “Томагавк” покладе всю військову інфраструктуру росії. Путін це чудово розуміє, але йому потрібен переговорний процес на рівні світових лідерів Байдена, Шольца, Макрона. Тоді він обговорюватиме з ними підсумки цієї війни. Ось чого він досягає”.

Водночас експерт вважає, що у глави Кремля нічого не вийде:

“Інакше б ця війна не починалася. Якщо Путін цього доб’ється, то США програли війну. На мій погляд, у США є своє бачення ходу цієї війни. Розуміючи наші можливості та можливості РФ, вони роблять так, щоб Росія повністю вичерпала свій військовий потенціал” .