За час Євро-2012 український кордон не намагався перетнути жоден «футбольний хуліган» – Держприкордонслужба

Державна прикордонна служба відзначає відсутність спроб закордонних радикальних уболівальників потрапити в Україну в період з початку Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це на прес-конференції повідомив перший заступник директора міжнародно-правового департаменту з питань підготовки та проведення ЧЄ-2012 Держприкордонслужби Володимир Карась.

“За весь час проведення турніру інцидентів чи конфліктів з цією категорією громадян не було. Сьогодні реально можна сказати, що радикально налаштованих груп уболівальників в Україну просто не прибувало”, – сказав він.

При цьому В. Карась зазначив, що зі старту Чемпіонату в перетинанні державного кордону було відмовлено 24 уболівальникам з тієї причини, що вони не надали підтвердження мети своєї поїздки в Україну.

У свою чергу керівник робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя повідомив, що за час Чемпіонату в органи внутрішніх справ надійшло 267 повідомлень, в тій чи іншій мірі пов’язаних з проведенням футбольного Чемпіонату, за цими заявами було порушено 23 кримінальних справи.

Він додав, що більшість цих повідомлень були пов’язані з втратою документів, квитків, а також крадіжок.

По матеріалам: GolosUA.com

Залишити відповідь

Share via