Як підтримують український Євромайдан у світі (ВІДЕО)

Жовто-блакитні кольори популярні зараз не лише в Україні, але й в інших країнах світу. За допомогою різних візуальних спецефектів та інших методів у багатьох країнах світу висловлюють підтримку Євромайдану.

Наприклад, ведучі грузинського телеканалу «Руставі-2» свою підтримку висловлюють за допомогою одягу жовто-блакитних кольорів.
Жителі Польщі особливо виділяються підтримкою Євромайдану в Україні. Так, у Вроцлаві Міський стадіон, на котрому проходили матчі Євро-2012, підсвітили кольорами українського прапору а у Варшаві національними кольорами підсвітили Палац культури та науки.

У місті Кельце вулицю Сенкевича прикрашають українські та польські прапори.

Проект «Ми з вами» започаткувало одне з найпопулярніших польських видань «Газета виборча». Вони розмістили лінк на зображення – прапор України з фразою «Ми з вами», і закликали поляків долучитись. На що ті з задоволенням відгукнулись.

Також в Європарламенті проходить акція «Солідарність з Україною», організована з ініціативи польського дипломата Яцека Саріуш-Вольські.

А датський дует Disfunktion зробив мікс на пісню «Щедрик» і доповнили його відео рядом із фотографіями та відео, присвяченими Євромайдану.

 

По материалам: 20minut.ua

Залишити відповідь