Як отримати «Вовину тисячу» без смартфона: порада з Кабміну

Українцям пояснили, чи можна отримати гроші за вакцинацію у рамках сервісу «єПідтримка», коли немає смартфона або як витратити гроші, коли нема NFC на телефоні для оплати послуги чи товару.

Про це розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік у спеціальному відеоролику.

Так, за його словами, якщо на смартфоні немає NFC (технології бездротової передачі даних між пристроями), то як варіант — можна здійснювати розрахунки в інтернеті на сайтах.

«По-перше, ви зможете оплатити це на сайті, багато хто продає квитки чи абонементи саме через сайти, книжкові магазини також продають їх через сайти. А заодно банки обіцяють друкувати також пластикові картки «еПідтримка», щоб ви могли розраховуватися у платіжних терміналах«, — зазначив фахівець.

Тим громадянам, у яких немає смартфону, радять не хвилюватися, адже в уряді вже працюють над новими додатковими інструментами, щоб мати доступ до даної держпрограми.

«До третього кварталу наступного 2022 року уряд обіцяє розробити нові додаткові інструменти для того, щоб можна було податися на отримання «є-Підтримка«, — наголосив Мстислав Банік.

Поділіться
EN RU UK