Хочете розуміти узагальнений портрет пересічного російського загарбника? (Відео)

Він здебільшого має лише шкільну освіту, ходить в одних портянках три місяці підряд, а обов’язковий елемент його «раціону харчування» – 1 літр горілки.

Це не жарт і не перебільшення. Саме такі дані містяться в службових документах полонених окупантів, які є в розпорядженні СБУ.

Так, офіцери російської армії ведуть соціально-психологічний портрет особового складу. Насправді, тут нічого дивного немає, якби не розуміння, як вони це роблять. Наприклад, у графі «соціальне походження» досі вказують пункти «із рабочіх, із крєстьян»… Напевно в Росії не знають, що на вулиці 21 століття, і такі поняття дещо застарілі.

Ідемо далі… путінські вояки, крім горілки, мають у раціоні медовуху і навіть антифриз! Так ось, щоб вони не померли від випитого антифризу, то мають під розпис пройти спеціальний інструктаж, що це отрута!

«Культурний аспект» ворога теж вражає: серед довідкових матеріалів російських командирів є перелік «днів воїнської слави». У числі «перемог» є крадені, є безчесні, а є такі, яких ніколи не існувало. До прикладу, серед сумнівних свят:

▪️ «Куліковская битва», в якій один ординський хан Тохтамиш розбив іншого хана Мамая;
▪️ «Бородінська битва», в якій Наполеон розбив росіян і вже за тиждень зайняв Москву.

Тож якщо росіяни так пишаються своїми поразками, то й черговий провал в Україні також стане для них великим святом?

А ми робимо усе можливе, щоб наш день перемоги над РФ настав якомога швидше!

Слава Україні!

Share via