Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ у війні з Росією

Наступальний потенціал російської армії практично вичерпано, і зараз війна стала позиційною. Про це повідомив полковник ЗСУ у запасі, український військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, єдина ділянка на якій російська армія умовно настає – це ділянка Слов’янськ-Сіверськ-Бахмут, де за три тижні на цьому напрямку російські військові змогли просунутися лише на кілька кілометрів.

«Цей знаменитий виступ – Слов’янськ, Сіверськ та Бахмут, це трикутник у якому йдуть зараз найзапекліші бої. Ми були змушені залишити Вуглегірську ТЕЦ, і сьогодні російські війська намагаються просуватися, але не знають куди їм звернути — на Бахмут чи Сіверськ. Поки що вони намагаються штурмувати напрямок Соледара, але в них нічого не виходить».

При цьому він окреслив тактику української армії як «виснаження противника», а російська армія, обстрілюючи випадкові цивільні об’єкти, веде «цілеспрямований вогневий терор». Жданов наголосив:

«Вони діють за принципом “чим більше вб’ємо та чим більше зруйнуємо, тим швидше здасться Україна”. Ми вже на тій стадії, коли ці обстріли викликають більше злості та ненависті, ніж страху та паніки».